Неділя, 2019-07-21, 7:14 AM
Комунальний заклад 
"Широківська школа №1 
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" 
Широківської селищної ради 

Головна | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнененя 2014-2015 н.р.

 

 

2014 р. -  Алхімов Олександр зайняв 2 місце в районних змаганнях з авіамодельного спорту (пінопластові моделі) в класі гумо моторного літака;

2014 р. – Кравець Олексій зайняв 3 місце з авіамодельного спорту в класі планера «Дельта»;

2014 р. – Всеукраїнське жіноче товариство ім. Олени Теліги нагороджено: Гончаренко Катерину за зайняте 1 місце в номінації «Творча молодь»;

2014 р. – Дипломом міжнародного фестивалю конкурсу «Зірковий парад» нагороджена Аранська Алевтина за зайняте 3 місце в 3 віковій категорії (естрадний вокал);

2014 р. – Полякова Марина, учениця 4 – Б класу зайняла 1 місце в конкурсі малюнка на олімпійську тематику.

2014 р. – Мусеібов Давид зайняв 1 місце в районному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації

2014 р. – Курило Софія зайняла 1 місце в районному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації в номінації «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна графіка»;

2014 р. – Івченко Вячеслав зайняв 3 місце в номінації «Відеоролик»;

2014 р. – Костішина Карина  2 місце в номінації «Комп’ютерна графіка»

 

Результативність участі учнів

в районному етапі учнівських предметних олімпіад

2014 - 2015

2013 - 2014

учасників

місця

учасників

місця

50

І місце - 8

ІІ місце - 4

ІІІ місце-6

55

І місце - 15

ІІ місце - 8

ІІІ місце-4

 

Результативність участі учнів

в районному етапі учнівських предметних олімпіад

                                                                з  математики

Зайко  Діану,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  6 клас

Єременко  Єлизавету,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  9 клас

Біднова  Владислава, Широківська  СЗШ  №1, І місце, 11 клас

з  біології

Алхімову  Дарину,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  8 клас

Жакун  Світлану,  Широківська  СЗШ  №1,  ІІ місце,  10 клас

Матвійчук  Любов,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  11 клас

з  історії

Єременко  Єлизавету,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  9 клас

Ковальчук  Анну,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з  географії

Бабенко  Аліну,  Широківська  СЗШ №1,  ІІІ місце,  9 клас

Кожаєву  Аліну,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  10 клас

Ковальчук  Анну,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з  української  мови  та  літератури

Карнаух  Валерію,  Широківська  СЗШ №1,  ІІ місце,  9 клас

Курочку  Лілію,  Широківська  СЗШ №1, ІІІ місце,  10 клас

Гончаренко  Катерину,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  11 клас

з   англійської  мови

Черних  Маргариту,  Широківська  СЗШ №1,  І місце,  9 клас

Горбаченка  Олега,  Широківська  СЗШ №1, ІІІ місце,  10 клас

з  хімії

Матвійчук  Любов,  Широківська  СЗШ №1, І місце, 11 клас

з  фізики

Осауленко  Світлану, Широківська СЗШ №1, І місце,  11 клас

 

Частка учнів, які стали призерами конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2019
uCoz