Четвер, 2020-11-26, 12:31 PM
Комунальний заклад 
"Широківська школа №1 
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" 
Широківської селищної ради 

Головна | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 21
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення 2019-2020 н.р.

ПІП

Конкурс, місце

номінація

Єременко Аліна, 8-А клас

з української мови і літератури

ІІІ місце

Широкий Вадим,  9-А клас

Обласний етап Всеукраїнських олімпіад:     з трудового навчання

ІІІ місце

Попова Дар’я, 11 клас

Обласний етап Всеукраїнських олімпіад:     з російської мови і літератури

ІІ місце

Єременко Аліна, 8-А клас

Обласному етап конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

вдруге відзначена

Попова Дар’я, 11 клас

Районна премія «Обдаровані діти – надія України»

номінація «Учень року»

Широкий Вадим,9-А клс

Районна премія «Обдаровані діти – надія України»

номінація «Традиції народних ремесел»

Лалетіна Ангеліна, 4-Б елпс

Районна премія «Обдаровані діти – надія України»

номінація «Перші кроки»

Єременко Аліна, 8-А клас

Районна премія «Обдаровані діти – надія України»

номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»  

Нерода Артем, 6-А клас

переможець обласного заочного етапу всеукраїнського юнацького фестивалю

номінація «В об’єктиві натураліста»

Нерода Артем, 6-А клас

переможець міжнародного фестивалю-конкурсу «Я – СуперЗірка», м. Чернігів;

 

Нерода Артем, 6-А клас

переможець децентралізованого фестивалю  «Квітка Присамар’я»

 

Нерода Артем, 6-А клас

переможець обласного фестивалю-конкурсу «Перлинки Дніпропетровщини-2020»

 

Нерода Артем, 6-А клас

переможець міжнародного фестивалю-конкурсу «Новорічні дива», м. Запоріжжя.

 

 

Ільченко Вікторія, 6-А клас

переможниця обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край»

 

Ільченко Вікторія, 6-А клас

ІІ місце у всеукраїнському конкурсі «Вишиванка дитячими руками»

 

 

Ільченко Вікторія, 6-А клас

фіналіст всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Чарівний бісер»

 

    • Семенова Євдокія, 6-А клас
  •  
  • ІІІ місце у всеукраїнському обласному заочному етапі конкурсу  дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

 

Упіровець Анастасія, 8-В клас

Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання  

І місце в номінації «Фото»

Муравська Катерина, 6-А клас

Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання  

ІІ місце в номінації «Фото»,

Костішина Карина, 11 клас

Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання  

ІІ місце в номінації «Журналістська робота»,

Скорик Аліна,  9-А клас

Обласний конкурс комп’ютерного макетування та верстання  

ІІІ місце в номінації «Газета»   

Єременко Аліна, 8-А клас

 

переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

Гошен Аліна, 8-А клас

переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

Ващенко Володимир, 6-В клас

переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

Редько Дмитро – 6-В клас

переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

Міщук Вікторія – 5-Б клас

переможці обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

Швидкий Михайло,10 клас

 

переможець  обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Знай, люби свій рідний край»

 

Смірнов Кирил, Черних Ілля 9-А клас

Районні змагання  з авіамоделювання

І місце

Кравець Артем і Козлов Денис, 7-А класу

Районні змагання з судномоделювання  

ІІ місце

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
uCoz