08.11.2018 р. в рамках марафону педагогічних знахідок "Від миті творчості — до урока творчості" у 11-А класі (вчитель Швець С.П.) пройшов відкритий урок по темі "Поняття випадкової події. Класичне означення ймовірності". Учні навчилися обчислювати ймовірність події,продемонстрували вміння робити правильні висновки в різних життєвих ситуаціях . Урок пройшов цікаво і дав учням матеріал для досліджень та роздумів.
У шкільній бібліотеці проведено літературна година : " Подорож в країну казок" для учнів 2 -х класів. Організовано Книжкова виставка "Казка - вигадка, та в ній, щось повчальне зрозумій! "
08.11.2018 р. в рамках марафону педагогічних знахідок "Від миті творчості — до урока творчості" вчителем Бредун К.А був проведений відкритий урок з математики у 6-Б класі на тему: "Розв`язування вправ на всі дії зі звичайними дробами". Урок був проведений у вигляді подорожі "Сім чудес України".